Dječji vrtić KUĆICA nalazi se na adresi Gospodska 18, Zagreb (Stenjevec). Počeo je s radom u rujnu 2005. godine. Vrtić se sastoji od dvije odgojne skupine:

  • jedna jaslička skupina za djecu u dobi od 1. do 3. godine
  • jedna vrtička skupina za djecu u dobi od 3. godine do polaska u školu

U svakoj odgojnoj skupini rade dvije odgojiteljice, a da bi sve bilo na svom mjestu i na vrijeme brine se domaćica. U neposrednoj blizini vrtića nalazi se veliki park i igralište na koje svakodnevno odlazimo na igru ili u šetnju.

Dodatni programi

Od dodatnih programa djeca imaju na raspolaganju:

  • kraći program engleskog jezika (vodi odgojiteljica educirana za rad po tom programu)
  • kraći sportski program – karate (vodi trener karatea)
  • program male škole (vodi odgojiteljica educirana za rad po tom programu) provodi se sa svom djecom, a najintenzivnije s djecom u dobi pred polazak u školu i besplatan je za svu djecu polaznike vrtića

 

Informacije

  • tel. 01/3499-918
  • mob. 098/9122-905
  • mob. vrtić 095/4321-907