Vrtić se nalazi na adresi I. Luka 6.

Vrtić ima jednu mješovitu skupinu za djecu u dobi od navršenih godinu dana do polaska u školu. U toku dana u mogućnosti smo odvajati djecu ovisno o dobi u dvije manje grupe tzv. podgrupni rad. Takav način rada uvelike doprinosi kvaliteti odgojnog procesa jer je usklađen s dječjim potrebama s obzirom na njihovu dob. Unutar vrtića nalazi se dvorište-igralište obogaćeno potrebnim sadržajima za igru na kojem djeca svakodnevno borave.

Dodatni programi

Od dodatnih programa djeca imaju na raspolaganju:

  • kraći program engleskog jezika (vodi odgojiteljica educirana za rad po tom programu),
  • Program male škole (vodi odgojiteljica educirana za rad po tom programu)provodi se sa svom djecom, a najintenzivnije s djecom u dobi pred polazak u školu i besplatan je za svu djecu polaznike vrtića

Informacije

  • tel. 01/5509-842
  • mob. 095/9061-432
  • mob. vrtić 095/4321-906